Volné pracovní místo  VÝROBNÍ DĚLNÍK/DĚLNICE - Žďár n.S.

Firma
Vzdělání minimálně Vyučení
Hrubá mzda od 13 000 Kč / měsíc

  • Náplň práce: Provádí různé pracovní operace související s výrobou, montáží a balením katétrů, pružinových drátů a dalších lékařských součástek podle příslušných výrobních postupů. Při výrobě se řídí postupy práce pro danou operaci, oficiálními předpisy a pokyny vedoucího výroby. Sleduje kvalitu vstupního materiálu. Dle požadavků nadřízeného jinak přispívá k práci oddělení. Jedná v souladu se všemi souvisejícími zákonnými požadavky, interními předpisy a směrnicemi.* Požadujeme: Zkušenost z výrobního prostředí výhodou. Střední odborné vzdělání. Práce ve směnném provozu. Manuální zručnost. Pečlivost. Dobrý zrak. Dobrý fyzický stav.* Nabízíme: Stabilní a perspektivní práce v mezinárodní společnosti. Možnost odborného růstu a profesního rozvoje. Odpovídající mzdové ohodnocení. Zaměstnanecké benefity. Příjemné pracovní prostředí.* Vaše žádosti o zaměstnání, popřípadě strukturovaný životopis zasílejte prosím na e-mail adresu: použijte odpovědní formulář nebo na adresu společnosti.

Vhodné pro

Směnnost

Dvousměnný provoz

Pracovní období

od 6.2.2015