Volné pracovní místo  výrobní operátor/ka

Firma
Vzdělání minimálně Základní
Hrubá mzda 15 075–17 075 Kč / měsíc

Popis pracovní nabídky

Pracoviště: Osvobození 363, Ráječko, 679 02 Rájec-Jestřebí.
Vaším úkolem bude: osazování elektronických součástek, kompletace desek plošných spojů s využitím ručních pájecích zařízení, obsluha osazovacích a testovacích zařízení.
Co očekáváme od Vás: ochotu pracovat v 12-ti hodinovém směnném režimu, manuální zručnost, dobrý zdravotní stav bez dalších zdravotních omezení, dobrý zrak, znalost pájení a osazování elektronických součástek výhodou. Možno absolvent/ka.
Nabízíme: 13. plat, roční bonus dle výkonu, 5 týdnů dovolené, možnost kariérního růstu, příspěvek na závodní stravování, flexibilní benefity - příspěvek na zdraví, sport, kulturu (nárok po roce zaměstnání), finanční benefity - příspěvěk 2% z měs. mzdy na penzijní připojištění nebo životní pojištění/měsíc (nárok po roce zaměstnání), zákonné příplatky za přesčasové hodiny a zvýhodněné příplatky za noční směny.
Základní hrubá měsíční mzda v rozpětí 15.075 - 17.075 Kč. Pracovní doba 37,5 hod týdně.
UCHAZEČI O PRÁCI SE MOHOU DOSTAVIT VE VŠEDNÍ DNY MEZI 8.00 - 15.00 hod na recepci pracoviště v Ráječku, Osvobození 363. JE NUTNÉ VZÍT S SEBOU ŽIVOTOPIS.

Benefity

  • Dovolená navíc

Vhodné pro

Cizince.

Směnnost

Dvousměnný provoz

Pracovní období

od 17.10.2018 do 31.7.2019