Volné pracovní místo  Výrobní ředitel

Firma
Vzdělání minimálně SŠ s maturitou
Hrubá mzda od 30 000 Kč / měsíc

Náplň práce: samostatné, pečlivé, odborné, zodpovědné a hospodárné řízení staveb, zastupování společnosti vůči investorovi, projektantovi, veřejnoprávním orgánům a dodavatelům, řízení a koordinace stavby, pracovníků i kapacit dodavatelů, zajištění souladu s uzavřenými smlouvami o dílo, kontrola průběhu zakázek ( termíny, kvalita, technologické postupy, rozpočet, soulad s PD atd. ), řízení více realizací zároveň, vedené týmu stavbyvedoucích, jejich koordinace, kontrola, přímá odpovědnost předsedovi představenstva za chod výrobního úseku
Požadujeme samostatnost, zodpovědnost, dobrou komunikaci, ovládání PC a internetu na uživatelské úrovni. Dále požadujeme řidičský průkaz, praxe v oblasti stavebnictví výhodou.
Výhody: mobilní telefon, notebook, automobil

Vhodné pro

Absolventy (minimálně SŠ s maturitou vzdělání).

Směnnost

Pružná pracovní doba

Pracovní období

od 15.10.2017