Volné pracovní místo  Výrobní technolog

Vzdělání minimálně SŠ s maturitou
Hrubá mzda od 28 000 Kč / měsíc

Popis pracovní nabídky

Požadavky:
  • SŠ vzdělání strojního zaměření (zkušenosti na podobné pozici velkou výhodou)
  • technické znalosti
  • konstrukční kreativita, prostorová představivost
  • praktická znalost oblasti výroby prototypů a tvorby technologických postupů
  • manuální zručnost, preciznost, trpělivost, zodpovědnost a flexibilita při práci
  • technické a analytické myšlení
  • spolehlivost a samostatnost
  • zájem o obor a aktivní přístup k vlastnímu odbornému rozvoji
Náplň práce:
  • zpracování technologických postupů
  • koordinace technologických procesů výrobního programu
  • příprava prototypů a zavádění procesů do výroby, cenová kalkulace
  • koordinace výroby prototypů, zavádění prototypů do TPV
  • spolupráce s ostatními útvary
Kategorie práce: pracovní ploha 2
Zaměstnanecké výhody:
  • 5 týdnů dovolené, benefit na zdravotní služby a zdravotní rehabilitace, příspěvek na penzijní připojištění, závodní stravování, roční odměna, životní pojištění, odměna za odpracování plného měsíčního pracovního fondu

Hlásit se na e-mail použijte odpovědní formulář nebo na tel. č. použijte odpovědní formulář /7.00 hod - 15.00 hod/ nebo osobně /7.00 hod - 15.00 hod/

Vhodné pro

Směnnost

Jednosměnný provoz

Pracovní období

od 1.5.2024

Máte zájem o nabídku Výrobní technolog?

Vaše odpověď přijde správné osobě:
Bc. Lucie Chlupová MBA z HOBES, spol. s r. o.

Aktivní inzerát.

Nebo potřebujete odpovědět z počítače? Nechte si poslat tuto nabídku na váš e-mail

Nechte si poslat na váš e-mail nabídku Výrobní technolog

Provozovatel Easy-prace.cz, RB recruitment s.r.o., vám zašle na Váš e-mail odkaz na danou nabídku.