Volné pracovní místo  Výrobní technolog

Firma
Vzdělání minimálně SŠ s maturitou
Hrubá mzda od 30 000 Kč / měsíc

Popis pracovní nabídky

Požadavky:
  • VŠ vzdělání strojírenského směru (obor technologie, konstrukce), příp. SŠ technického směru + min. 5 let praxe na obdobné pozici; odborné znalosti z oblasti technologie; znalost anglického jazyka vítána; zkušenosti z výrobního prostředí, nejlépe v automobilovém průmyslu; znalost práce na PC (MS Office, AutoCad); ochota zvyšování kvalifikace; flexibilita, schopnost zátěže, samostatnost;
Pracovní náplň:
  • příprava, plánování a zavádění nových projektů do sériové výroby; odpovědnost za tvorbu a dodržování technologických postupů a zajišťování nářadí a přípravků; odpovědnost za plánování nových linek a zařízení, přímá komunikace a kontakt s dodavateli; přímá odpovědnost za výsledky svěřených linek (kvalita, produktivita,…); optimalizace zavedených výrobních procesů; podpora výroby; spolupráce a přímá komunikace s partnerskými závody THK a kontakt se zákazníky;

Požadovaná znalost jazyků

  • Angličtina - aktivní

Požadované dovednosti

  • Práce s PC - Windows
  • Řidičský průkaz - řízení osobních automobilů - skupina B

Požadované vzdělání

  • Strojírenská technologie

Benefity

  • Jiné výhody
  • Podnikové stravování
  • Dovolená navíc

Vhodné pro

Absolventy (minimálně SŠ s maturitou vzdělání).

Směnnost

Pružná pracovní doba

Pracovní období

od 20.3.2017