Volné pracovní místo  Výrobní technolog

Firma
Vzdělání minimálně SŠ s maturitou
Hrubá mzda od 30 000 Kč / měsíc

Popis pracovní nabídky

Požadavky:
  • SŠ vzdělání strojírenského směru (obor technologie, konstrukce)
  • praxe ve strojírenství minimálně 3 roky
  • odborné znalosti z technologie obrábění
  • základní znalost anglického jazyka (zejména pro čtení výkresové dokumentace)
  • pokročilá znalost programování CNC strojů
  • znalost výrobního prostředí, nejlépe v automobilovém průmyslu
  • znalost práce na PC (MS Office, AutoCAD, CAM pro tvorbu CNC programu)
  • ochota zvyšování kvalifikace
  • flexibilita, schopnost zátěže, samostatnost

Pracovní náplň:
  • náběh nových výrob na obráběcích strojích
  • optimalizace stávajících výrobních procesů
  • zvyšování úrovně robotizace a automatizace stávajících technologií
  • podpora výroby
  • objednávání nářadí a přípravků
  • vytváření technologické dokumentace
  • příprava technologických programů pro obráběcí stroje

Požadované dovednosti

  • Práce s PC - základní dovednosti PC

Benefity

  • Jiné výhody
  • Dovolená navíc

Vhodné pro

Směnnost

Jednosměnný provoz

Pracovní období

od 1.11.2017