Volné pracovní místo  VÝSEKÁŘ

Firma
Vzdělání minimálně Vyučení
Hrubá mzda 26 000–31 000 Kč / měsíc

Jsme rodinná firma s tradicí zabývající se zakázkovou výrobou obalů převážně z vlnité lepenky
Požadavky: samostatnost, dobrá organizace práce, kreativita, praxe strojníka min. 2 roky
Náplň práce: obsluha výsekového stroje Youngshin z r. 2006, který pomocí výsekových raznic nástrojů vytváří tvarový výsek krabic z vlnité lepenky. Vaším úkolem bude strojem dobře seřídit, nastavit a kontrolovat jeho správný chod a provést kontrolu hotových výrobků. Pracovat budete pod vedením zkušených mistrů, zaškolí Vás zkušený kolega.
Nabízíme: vstřícné rodinné prostředí firmy s tradicí, dobrý kolektiv, spravedlivé zacházení,za nadstandardní práci nadstandardní mzdu, možnost růstu na pozici předák
Plat cca 26 000 - 31000 Kč měsíčně, standardní příplatky za odpolední směnu a svátky. Práce je normovaná. Všichni naši zaměstnanci pobírají benefity ve formě stravenek 100 Kč (25 Kč hradí zaměstnanec). Naše firma je postavená na dlouhodobé spolupráci. Hledáme slušné a schopné lidi a na oplátku nabízíme stabilní zaměstnání.
Pokud Vás práce zaujala, neváhejte nás kontaktovat!
Na Vaše reakce se těší Dana Plojharová a případné dotazy vám rádi zodpovíme na telefonním čísle použijte odpovědní formulář . Životopis, případně motivační dopis pošlete na emailovou adresu použijte odpovědní formulář
Těšíme se na Vás použijte odpovědní formulář

Vhodné pro

Směnnost

Dvousměnný provoz

Pracovní období

od 7.11.2016