Volné pracovní místo  Vyšší soudní úředník

Firma
Vzdělání minimálně Vysokoškolské
Hrubá mzda 18 590–27 950 Kč / měsíc

Popis pracovní nabídky

Popis pracovní pozice vyššího soudního úředníka
  • Provádí rozhodovací činnost a ostatní činnosti dle zákona č. 121/2008 Sb., o vyšších soudních úřednících a vyšších úřednících státního zastupitelství a o změně souvisejících zákonů v platném znění.
  • Provádí práce v oboru statistiky.
  • Provádí práce s rejstříkem ISAS a pracuje s ostatními IS okresního soudu.
  • Provádí lustrace v CEO.
  • Vyhledává data a informace v evidencích státní správy a ostatních veřejných IS v oblasti justice.
  • Provádí porozsudkovou agendu.
  • Provádí výslechy účastníků řízení a další úkony v rámci dožádání.
Požadavky na uchazeče:
  • Právní povědomí - má právní povědomí, ovládá aplikace znalostí zákonů a legislativy běžně
v praxi využívané (obchodní zákoník, občanský zákoník,…), má znalost právních úkonů, dokumentů i subjektů právní praxe.
  • Počítačová způsobilost - ovládá pokročilejším způsobem počítač (databáze, převody mezi kancelářskými aplikacemi, řešení jednodušších problémů).
  • Bezúhonnost (podmínku bezúhonnosti nesplňuje ten, kdo byl pravomocně odsouzen za trestný čin, pokud se na něj nehledí, jako by odsouzen nebyl).
Požadované vzdělání:
Ukončené vysokoškolské vzdělání v magisterském studijním programu právo a právní věda na vysoké škole v České republice.
Platové zařazení:
11. platová třída dle nařízení vlády č. 564/2006 Sb., platový stupeň dle § 5 odst. 4 písmeno a), přílohy č. 4 nařízení vlády č. 564/2006 Sb. v platném znění.
Možnost prodloužení pracovní smlouvy.
Kontakt:

Požadované dovednosti

  • Práce s PC
  • Jiné - - Právní povědomí - má právní povědomí, ovládá aplikace znalostí zákonů a legisl

Vhodné pro

Absolventy (minimálně Vysokoškolské vzdělání).

Směnnost

Jednosměnný provoz

Pracovní období

od 13.3.2017 do 31.12.2017