Volné pracovní místo  Vyšší soudní úředník/ce

Firma
Vzdělání minimálně Bakalářské
Hrubá mzda od 18 590 Kč / měsíc

Popis pracovní nabídky

Místo výkonu práce:
28. pluku 1533/29b, 100 00 Praha 10 - Vršovice.

Požadujeme:
státní občanství ČR, dosažené VŠ vzdělání v bakalářském nebo magisterském studijním programu v oblasti práva a právní věda na vysoké škole v ČR nebo ukončené studium vyšších soudních úředníků, uživatelská znalost práce na PC, samostatnost, spolehlivost, trestní a morální bezúhonnost, předchozí praxe vítána - není podmínkou.

Nabízíme:
  • příjemné pracovní prostředí
  • stravenky
  • 5 týdnů dovolené
  • 5 dnů indispozičního volna k dovolené navíc
  • příspěvky z FKSP na další kulturní a společenské akce
  • jistotu stálého zaměstnání
  • možnost dalšího odborného a profesního růstu

K přihlášce k účasti ve VŘ přiložte:
  • strukturovaný profesní životopis
  • prohlášení dle zák. č. 101/2000 Sb., o ochraně osobních údajů.

Náplň práce:
Podílí se na výkonu soudnictví vlastní nezávislou rozhodovací činností v rozsahu kompetencí stanovených zvláštním zákonem.

V případě zájmu zasílejte strukturovaný profesní životopis na uvedenou e-mailovou adresu.

Vhodné pro

Absolventy (minimálně Bakalářské vzdělání).

Směnnost

Jednosměnný provoz

Pracovní období

od 1.10.2017