Volné pracovní místo  VÝVOJÁŘ/KA APLIKAČNÍHO SW

Vzdělání minimálně SŠ s maturitou
Hrubá mzda 40 000–50 000 Kč / měsíc

Do našeho týmu hledáme posilu na návrh a vývoj SW do průmyslových aplikací.
Náplň práce:
  • návrh a vývoj SW do průmyslových aplikací nebo jejich částí
  • příprava a implementace SW projektů
  • interní testování a řešení chyb z testování i provozu.
Požadujeme:
  • znalost programovacího jazyka C# nebo C/C++
  • znalost principů OOP
  • aktivní schopnost využívat verzovací nástroj Git případně jeho alternativy
  • časovou flexibilitu, odpovědnost, kreativitu
  • schopnost samostatné i týmové práce.
Oceníme znalost: WPF; ASP.NET Core; XML; UML; Web Services; znalost principů transakční SQL databáze; MS SQL.
Nabízíme:
  • zázemí stabilní české společnosti
  • příjemné pracovní prostředí v přátelském kolektivu v centru Českých Budějovic, je zde řada restaurací v okolí, dobrá dopravní dostupnost
  • atraktivní a dlouhodobě perspektivní pracovní náplň na HPP, na dobu neurčitou
  • zaškolení, možnost kariérního růstu
  • systém firemního vzdělávání vč. jazykových kurzů v pracovní době
  • práci s využitím moderních technologií
  • stravenky
  • motivující systém odměňování (fixní mzda + výkonnostní složka + odměny z projektů)
  • výše mzdy podle praxe (od zkušební lhůty až k individuální výši podle výkonnosti po zapracování).
Nástup: je možný dle dohody.
Zaměstnanecké výhody: flexibilní začátek/konec pracovní doby, mimopracovní aktivity, bonusový systém odměňování, sick days.
Zaujala Vás tato pracovní nabídka? Neváhejte a zašlete svůj profesní životopis na e-mail: použijte odpovědní formulář nebo volejte na použijte odpovědní formulář (Jana Drábová personalistka).

Vhodné pro

Směnnost

Pružná pracovní doba

Pracovní období

od 1.5.2024

Máte zájem o nabídku VÝVOJÁŘ/KA APLIKAČNÍHO SW?

Vaše odpověď přijde správné osobě:
Ing. J. Drábová, personalistka z NUMERICA s.r.o.

Aktivní inzerát.

Nebo potřebujete odpovědět z počítače? Nechte si poslat tuto nabídku na váš e-mail

Nechte si poslat na váš e-mail nabídku VÝVOJÁŘ/KA APLIKAČNÍHO SW

Provozovatel Easy-prace.cz, RB recruitment s.r.o., vám zašle na Váš e-mail odkaz na danou nabídku.