Volné pracovní místo  Vývojář na platformě NET

Firma
Vzdělání minimálně SŠ s maturitou
Hrubá mzda 25 000–30 000 Kč / měsíc

Popis pracovní nabídky

Místo výkonu práce: Sociální péče 3316/12A, Ústí nad Labem.
Náplň práce:
" vývoj v C# převážně webových aplikací na platformě ASP.NET za využití frameworků (MVC+Razor atp.)
" spolupráce na analýzách a implementaci aplikací a informačních systémů v integraci s podnikovými IS
" podíl na správě produktů pro integraci mezi interními a dodavatelskými systémy v prostředí integrační platformy Ensemble
Požadavky:
" středoškolské nebo vysokoškolské vzdělání
" zkušenosti objektově orientovaného programování
" pokročilá znalost jazyka C# a programování ASP.NET
" znalost CSS, HTML, (T-)SQL, JavaScript, LINQ, XML
" ŘP sk. B, schopnost práce v týmu, samostatnost
" znalost AJ na úrovni čtení technické dokumentace
" zájem o studium nových technologií
" vysoké pracovní nasazení.
Výhodou:
" znalosti v oblasti Web Services, AJAX, ORM frameworky, Active Directory, UML.
" Zkušenosti s prací v Microsoft Office Visio nebo Enterprise Architect.
" Rutinní práce s verzovacím systémem git.

Přihlášky se strukturovaným životopisem zašlete nejpozději do 15.05.2016 na adresu: Krajská zdravotní, a.s., personální a mzdové oddělení, Bc. Martina Placatová, Sociální péče 3316/12A, 400 11 Ústí nad Labem, obálku označte VŘ - vývojář na platformě .NET nebo e-mailem na adresu: použijte odpovědní formulář

Vhodné pro

Směnnost

Pružná pracovní doba

Pracovní období

od 1.6.2015 do 30.4.2017