Volné pracovní místo  Vývojový inženýr/ka

Firma
Vzdělání minimálně SŠ s maturitou
Hrubá mzda 30 000–50 000 Kč / měsíc

Popis pracovní nabídky

VÝVOJOVÝ INŽENÝR/KA
Nástup možný ihned.
POŽADUJEME: Min. SŠ odborného směru. Zkušenosti v podobném postavení je podmínkou (projektový management, výzkum a vývoj). Zkušenosti s projektováním ve 3D SW. Anglický a český jazyk na komunikativní úrovni. Řidičské oprávnění skupiny B
NÁPLŇ PRÁCE: Vývoj nových výrobků dveří chladničky a mrazničky. Řízení projektů a vyvíjení nových produktů, které jsou zaměřené na inovativní design, atraktivní design a dosažení maximální možné úspory energie. Individuální vytváření koncepcí technických řešení, vývoje a hodnocení designu nových výrobků. Koordinace týmu, který poskytuje konstrukci, výrobu vzorku, testování, schvalování a zavádění do výroby. Zavedení nových technologií a jejich zlepšení
NABÍZÍME: Motivující zaměstnanecké benefity (13. plat, bonusy/prémie, 5 týdnů dovolené, příspěvek na penzijní připojištění, příspěvek na stravování, závodní stravování, poukázky Flexi Pass, firemní akce). Benefitový systém Cafeterie.
PRVNÍ KONTAKT: telefonicky Po-Pá od 8:00 - 10:00 hod. na čísle použijte odpovědní formulář , e-mailem: použijte odpovědní formulář
ov. 25.4.

Vhodné pro

Směnnost

Jednosměnný provoz

Pracovní období

od 1.5.2018 do 30.4.2019