Volné pracovní místo  Vývojov.technolog/technoložka

Firma
Vzdělání minimálně SŠ s maturitou
Hrubá mzda od 22 000 Kč / měsíc

Popis pracovní nabídky

Místo výkonu práce: Budovatelů 323, Třemošnice
NÁPLŇ PRÁCE: návrh požadavků na nové stroje a zařízení, zpracování návratnosti nově navržených strojů, zařízení a výrobních pomůcek, spolupráce při vývoji a vytipování zkušebních stavů a montážních pomůcek na nové výrobky, zpracování nabídek na nové projekty, normování technologických operací, zodpovědnost za stanovení správných norem, řešení reklamací norem,
vypracování technologických postupů i návodek a provádění změn v technologické dokumentaci.
POŽADAVKY: SŠ vzdělání technického zaměření, široké znalosti v problematice strojírenské technologie a obrábění - praxe podmínkou, znalost normování prací, zodpovědnost při plnění pracovních úkolů a ŘP sk. "B".
NABÍZÍME: perspektivní a stabilní zaměstnání, možnost profesního a kariérového růstu,
možnost dalšího vzdělávání (jazykové kurzy, kurzy práce na PC a další odborné vzdělávání),
práci v otevřeném a přátelském pracovním prostředí, odpovídající finanční ohodnocení a
ostatní zaměstnanecké výhody garantované v kolektivní smlouvě.
První kontakt učiňte prosím na výše uvedeném telefonním čísle, e-mailovou adresou nebo přímo na provozovně. Předem si ale domluvte termín návštěvy, aby byl zodpovědný pracovník přítomen.

Benefity

  • Ubytování - možnost pronájmu bytu
  • Podnikové stravování - restauračním způsobem
  • Dovolená navíc - 5 týdnů
  • Zvláštní prémie - dle kolektivní smlouvy

Vhodné pro

Směnnost

Jednosměnný provoz

Pracovní období

od 1.6.2017