Volné pracovní místo  Vývojový konstruktér/-ka

Vzdělání minimálně Bakalářské
Hrubá mzda 30 000–45 000 Kč / měsíc

Popis pracovní nabídky

Popis pozice:
  • vývojová a inženýrská práce v rámci projektů a zakázek v oblasti technologií odpadů a
jednoúčelových průmyslových strojních a procesních zařízení,
  • návrhová a konstruktérská činnosti v nejmodernějších systémech 3D SolidWorks,
  • spolupráce při montáži a oživování zařízení,
  • spolupráce při řízení projektů,
  • zapojení do výzkumu a vývoje,
  • vhodné i pro absolventy.

Požadujeme:
  • VŠ strojní a technické zaměření,
  • zodpovědnost a samostatnost,
  • kreativní člověk s analytickým a logickým myšlením,
  • nepožadujeme praxi, vše Vás rádi naučíme,
  • komunikativní dovednosti pro práce v týmu,
  • znalost 3D SolidWorks výhodou.

Nabízíme:
  • finanční ohodnocení v rozmezí od 30.000 do 45.000 Kč v závislosti na zkušenostech,
  • práce na plný úvazek, dlouhodobá perspektiva,
  • úzká spolupráce s výzkumem na vysokých školách pod vedením zkušených pracovníků,
  • spolupráce na vývoji dynamicky se rozvíjejících směrů, jako například vodíkové technologie a
nakládání s odpady,
  • možnost homeoffice, volná pracovní doba,
  • nabízíme rozvoj v jazykových i jiných dovednostech,
  • zázemí úspěšně rozvíjející se společnosti, která je součástí velkých firem,
  • práce v mladém a přátelském kolektivu,
  • jednorázový bonus za znalost 3D SolidWorks po zkušební době 10.000 Kč.

Vhodné pro

Absolventy (minimálně Bakalářské vzdělání).

Směnnost

Jednosměnný provoz

Pracovní období

od 1.3.2024

Máte zájem o nabídku Vývojový konstruktér/-ka?

Vaše odpověď přijde správné osobě:
Ing. Milan Nováček z VIA ALTA a. s.

Aktivní inzerát.

Nebo potřebujete odpovědět z počítače? Nechte si poslat tuto nabídku na váš e-mail

Nechte si poslat na váš e-mail nabídku Vývojový konstruktér/-ka

Provozovatel Easy-prace.cz, RB recruitment s.r.o., vám zašle na Váš e-mail odkaz na danou nabídku.