Volné pracovní místo  VÝVOJOVÝ KONSTRUKTÉR/KA

Firma
Vzdělání minimálně SŠ s maturitou
Hrubá mzda od 25 000 Kč / měsíc

Popis pracovní nabídky

MÍSTO VÝKONU PRÁCE-Šenov u Nového Jičína

NÁPLŇ PRÁCE:
-Navrhování konceptu výrobku a detailní konstrukci komponentů, s využitím CAD systémů (Catia V5) a CAE nástrojů
-Obhajobu technických řešení, koordinaci zhotovení prototypů a jejich technických zkoušek
-Přípravu technické specifikace komponentů a spolupráci na vývoji testovacích procedur
-Podpora činnosti a technické projednávání konstrukčních změn se zákazníkem
-Ověřování a spolehlivost konstrukčního návrhu a výrobku
-Účast na zákaznických auditech a auditech kvality dle svěřených projektů
-Práce na mezinárodních projektech
-Vedení malého konstrukčního týmu (dle potřeby)

POŽADUJEME:
-SŠ/VŠ technického zaměření
-Znalost některého z CAD 3D softwaru (Catia, Ideas, ProE apod....)
-Zkušenosti s vedením projektů (výhodou)
-Znalost kancelářského balíku MS Office
-Komunikativní AJ (min. B1/B2), NJ výhodou
-Schopnost týmové práce i samostatnost v řešení úkolů
-Technické myšlení, komunikační a vyjednávací schopnosti
-Řidičský průkaz skupiny B (ochota cestovat, zahraniční cesty)

NABÍZÍME:
-Zázemí silné mezinárodní společnosti
-Práce na zajímavých projektech
-Motivující finanční ohodnocení (variabilní bonusový systém)
-Flexibilní pracovní doba
-Vzdělávání (odborné, jazykové, manažerské)
-Další benefity (stravné, 5

Vhodné pro

Absolventy (minimálně SŠ s maturitou vzdělání).

Směnnost

Jednosměnný provoz

Pracovní období

od 1.11.2016 do 31.8.2017