Volné pracovní místo  Vývojový pracovník/ce

Vzdělání minimálně SŠ s maturitou
Hrubá mzda 30 000–35 000 Kč / měsíc

Popis pracovní nabídky

Pracoviště Kroměříž
  • Náplň práce: Návrh a konstrukce elektronických obvodů, Návrh a testování SW, Tvorbu výkresové dokumentace a její následné zpracování a aktualizace, Příprava zkoušek, Konstrukční podporu pro výrobu a montáž
  • Požadujeme: SŠ/VŠ - obor elektrotechnika, pozice vhodná i pro absolventy, popř. studenty, vyhláška 50/1978Sb. § 5., 6. výhodou, u absolventů doškolíme, znalosti základů měření NF i VF technika výhodou, zájem o automobilové odvětví, analytické a koncepční myšlení, samostatnost, pečlivost, schopnost rychle se vzdělávat, AJ (technická alespoň pasivní), NJ výhodou
  • Nabízíme: HM s předpokládaným růstem po zapracování, počáteční pracovní poměr na dobu určitou 1 tok s možností prodloužení a zákonného přechodu na dobu neurčitou, zácvik na pracovišti, pestrou odbornou a dlouhodobě perspektivní práci, možnost pracovat s moderní měřicí technikou, osobní růst, další vzdělávání a zvyšování kvalifikace, širokou škálu benefitů (bonus ke mzdě, Sickdays, nestandardní příspěvek na stravování, podpora vzdělávání a osobního rozvoje, pružná pracovní doba)
  • Své písemné žádosti se strukturovaným životopisem zasílejte na e-mail: použijte odpovědní formulář Do předmětu emailu uveďte název pozice na kterou se hlásíte.

Požadovaná znalost jazyků

  • Angličtina - pasivní

Benefity

  • Dovolená navíc - Sickdays
  • Zvláštní prémie
  • Jiné výhody - osobní růst, další vzdělávání a zvyšování kvalifikace

Vhodné pro

Absolventy (minimálně SŠ s maturitou vzdělání).

Směnnost

Jednosměnný provoz

Pracovní období

od 2.5.2024 do 1.5.2025

Máte zájem o nabídku Vývojový pracovník/ce?

Vaše odpověď přijde správné osobě:
Kateřina Lehkoživová, personalistka z AEV, spol. s r. o.

Aktivní inzerát.

Nebo potřebujete odpovědět z počítače? Nechte si poslat tuto nabídku na váš e-mail

Nechte si poslat na váš e-mail nabídku Vývojový pracovník/ce

Provozovatel Easy-prace.cz, RB recruitment s.r.o., vám zašle na Váš e-mail odkaz na danou nabídku.