Volné pracovní místo  Vývojový pracovník-pracovnice

Firma
Vzdělání minimálně SŠ s maturitou
Hrubá mzda 28 000–35 000 Kč / měsíc

Popis pracovní nabídky

Místo výkonu práce: Budovatelů 323, Třemošnice.
Pracovní náplň: Vyučení v oboru, práce na PC - odpisy operací, znalost práce na bruskách, praxe v oboru vítána, spolehlivost, pečlivost, samostatnost
Požadavky: VŠ nebo SŠ vzdělání ve strojírenském oboru, velmi dobrá znalost v oblasti fyziky, mechaniky, pružnosti a pevnosti, přehled v oblasti kolejových vozidel, základní znalost AJ, analytické myšlení, organizační schopnosti, spolehlivost, samostatnost, schopnost práce v týmu a v časové tísni.
Nabízíme: perspektivní a stabilní zaměstnání, možnost profesního růstu, možnost vzdělávání (jazyky, kurzy práce na PC, další odborné vzdělávání), odpovídající finanční ohodnocení, 5 týdnů dovolené, dotované stravování restauračním způsobem, ostatní zaměstnanecké výhody garantované v kolektivní smlouvě a možnost pronájmu bytu.
První kontakt učiňte, prosím, telefonicky na výše uvedeném telefonním čísle, e-mailem nebo přímo na provozovně.

Požadovaná znalost jazyků

  • Angličtina - aktivní

Vhodné pro

Absolventy (minimálně SŠ s maturitou vzdělání).

Směnnost

Jednosměnný provoz

Pracovní období

od 1.6.2022