Volné pracovní místo  VÝVOJOVÝ TECHNOLOG

Firma
Vzdělání minimálně Vysokoškolské
Hrubá mzda od 28 000 Kč / měsíc

Popis pracovní nabídky

Náplň práce:
Zavádění nových výrobků v oblasti přesné optiky, laserů nebo optoelektroniky.
Analýza, správa a rozvoj výrobních technologií/procesů.
Vedení technické dokumentace, technologických postupů, reglementů.
Koordinace výroby ve spolupráci s vývojem.
Technology scounting a zavádění nových výrobních technologií.
Odpovědnost za proveditelnost výroby, řešení aktuálních problémů ve výrobě.

Požadujeme:
VOŠ/VŠ vzdělání technického směru.
Logické a technické myšlení, proaktivní přístup.
Konstruktivní přístup k řešení problémů a schopnost kritické analýzy.
Zodpovědnost, organizační schopnosti, týmový duch.
Dosavadní praxe v oblasti výrobních technologií výhodou.
Samostatnost, organizační a komunikační schopnosti.
Znalost anglického jazyka výhodou.
Řidičský průkaz skupiny B.

Nabízíme:
Vysoce atraktivní zaměstnání a kontakt s nejmodernějšími standardy.
Spolupráce na výrobě a vývoji špičkových technických výrobků.
Seznámení se s řadou moderních postupů.
Možnosti dalšího kvalifikačního rozvoje a vzdělávání.
Přátelské pracovní prostředí, profesionalita.
Odpovídající platové ohodnocení.
Flexibilní pracovní doba.
5 týdnů dovolené, stravenky a další firemní benefity.

CRYTUR, spol. s r.o. je dynamická, exportně zaměřená, trvale rostoucí společnost v oblasti špičkových technologií (monokrystaly, elektronová mikroskopie, lasery, aj.) se 140 zaměstnanci a obratem 160 mil. Kč.

kontakt: telefonicky, e-mailem, osobně každé pondělí od 7.00 do 8.00 hod.

Vhodné pro

Cizince, absolventy (minimálně Vysokoškolské vzdělání).

Směnnost

Jednosměnný provoz

Pracovní období

od 16.8.2016