Volné pracovní místo  Webmaster (HTML, CSS, JS)

Firma
Vzdělání minimálně SŠ s maturitou
Hrubá mzda od 15 000 Kč / měsíc

V případě zájmu zašlete prosím svůj strukturovaný životopis na email použijte odpovědní formulář

Společnost ZONER software, a.s., přední poskytovatel internetových služeb, hledá do týmu spolehlivého webmastera s praxí.

Náplň práce
Návrh a tvorba webových projektů pro zákazníky

Očekáváme
Znalost HTML5, CSS3, JavaScript
Zkušenosti s tvorbou webových stránek
Přehled v moderních trendech ohledně webových stránek
Grafické cítění, znalost grafických programů (Adobe Photoshop)
Kvalitní reference (zaslat spolu s životopisem)

Nabízíme
Zázemí stabilní české společnosti s předním postavením na trhu
Příjemné pracovní prostředí v centru Brna
Práci na zajímavých projektech v přátelském kolektivu
Možnost profesního růstu
Zaměstnanecké výhody (telefon, stravenky, sportovní vyžití apod.)

Vhodné pro

Směnnost

Jednosměnný provoz

Pracovní období

od 1.5.2016