Volné pracovní místo  ZAHRADNÍK / ZAHRADNICE

Pracovní poměr Úvazek Plný úvazek, Zkrácený úvazek
Vzdělání minimálně Vyučení
Hrubá mzda od 19 000 Kč / měsíc

KO: Weiss Jan, tel.: použijte odpovědní formulář . Své životopisy zasílejte na e-mail: použijte odpovědní formulář + souhlas se zpracování osobních údajů.

Pracovní náplň:
  • pěstební činnost ve fóliovnících a venkovních plochách
  • kontrola pěstebních postupů, ošetřování rostlin
  • značení a chystání rostlin k expedici
  • prodej rostlin

Požadujeme:
  • Minimálně vyučení v zahradnickém nebo příbuzném oboru nebo praxe v oboru
  • komunikativnost
  • časová flexibilita
  • pracovní samostatnost
  • základní znalost práce na PC

Nabízíme:
  • práci v rodinné firmě a mladém kolektivu
  • příspěvek na stravování
  • odměny za výkonnost provozovny

Pracovní doba: 7:00 – 15:30 hod., směnnost: jednosměnný provoz

Nástup ihned

Požadované dovednosti

  • Práce s PC

Benefity

  • Podnikové stravování - příspěvek na stravování
  • Jiné výhody - odměny za výkonnost provozovny

Vhodné pro

Absolventy (minimálně Vyučení vzdělání).

Směnnost

Jednosměnný provoz

Pracovní období

od 1.5.2024

Máte zájem o nabídku ZAHRADNÍK / ZAHRADNICE?

Vaše odpověď přijde správné osobě:
Jan Weiss z Zahradnictví WEISS s.r.o.

Aktivní inzerát.

Nebo potřebujete odpovědět z počítače? Nechte si poslat tuto nabídku na váš e-mail

Nechte si poslat na váš e-mail nabídku ZAHRADNÍK / ZAHRADNICE

Provozovatel Easy-prace.cz, RB recruitment s.r.o., vám zašle na Váš e-mail odkaz na danou nabídku.