Volné pracovní místo  Zákaznická linka RWE - nástup ihned, fixní mzda

Firma
Vzdělání minimálně Vyučení
Hrubá mzda 16 000–20 000 Kč / měsíc

Popis pracovní nabídky

Místo výkonu práce: Hornopolní 3322/34, Moravská Ostrava

V případě zájmu zašlete životopis na e-mail: použijte odpovědní formulář

Náplň práce:
  • Telefonická komunikace se zákazníky společnosti RWE
  • Poskytování informací o produktech společnosti
  • Následný prodej produktů RWE

Požadujeme:
  • Komunikativnost, dobré vyjadřovací schopnosti
  • Dobrou znalost práce na počítači
  • Časovou flexibilitu (směny Po - Ne, 8:00 - 20:00 hod)
  • Odolnost vůči stresu
  • Zkušenost na call centru výhodou, nikoli podmínkou

Nabízíme:
-- Perspektivní zaměstnání v rostoucí mezinárodní společnosti
  • Stabilitu, jistotu a férové podmínky
  • Skvělý kolektiv
  • Pracovní smlouvu na HPP
  • Motivující mzdové ohodnocení (fixní mzda + bonusy)
  • Stravenky v hodnotě 80 Kč ihned od nástupu
  • Zaměstnanecké benefity (stravenky, čaj na pracovišti zdarma, výrazně zlevněné volání, týmové a firemní akce atd.)
  • Možnost osobnostního i kariérního rozvoje (vstupní školení a navazující tréninky)
  • Příjemné pracovní prostředí v centru Ostravy s dobrou dopravní dostupností
  • Nástup 14.března 2016

Vhodné pro

Osoby se zdravotním postižením (OZP), osoby s potřebou bezbariérového vstupu, absolventy (minimálně Vyučení vzdělání).

Směnnost

Dvousměnný provoz

Pracovní období

od 14.3.2016 do 13.3.2017