Volné pracovní místo  Zámečníci

Vzdělání minimálně Vyučení
Hrubá mzda 20 000–32 000 Kč / měsíc

Popis pracovní nabídky

ZÁMEČNÍCI
POŽADUJEME: vzdělání SOU/SŠ v oboru zámečník, zámečník montér a příbuzné obory, zkušenosti na stejné nebo obdobné pracovní pozici, znalost výkresové technické dokumentace, samostatnost, zodpovědnost a chuť učit se novým věcem.
NÁPLŇ PRÁCE: sestavování a příprava dílů pro svařování, práce při zhotovování zámečnických prvků, při jejich montáži a opravách, ruční opracovávání svařených celků: pilováním, řezáním, sekáním, rovnáním, ohýbáním, vrtáním, vystružováním apod.
NABÍZÍME: 5 týdnů dovolené, stravenky v hodnotě 100 Kč plně hrazené zaměstnavatelem, příplatek za odpolední směnu 5 Kč, zvýhodněný mobilní tarif, příspěvek na penzijní připojištění ve výši 500 Kč na měsíc, týdenní pracovní fond 37,5 hodin, příplatky za přesčasy, za práci v sobotu a v neděli a noční příplatky, poukázka na volnočasové aktivity v hodnotě 3.000 Kč na rok, náborový příspěvek ve výši 30.000 Kč
PRVNÍ KONTAKT: zájemci mohou získat bližší informace každou středu v době 9:00 - 10:00 h. osobně na pracovišti, příp. telefonicky na čísle: použijte odpovědní formulář nebo e-mailem na: použijte odpovědní formulář
Ov.tel. 6.3.

Požadované dovednosti

  • Jiné

Benefity

  • Podnikové stravování
  • Dovolená navíc
  • Zvláštní prémie
  • Jiné výhody

Vhodné pro

Směnnost

Třísměnný provoz

Pracovní období

od 7.3.2024

Máte zájem o nabídku Zámečníci?

Vaše odpověď přijde správné osobě:
Ing. Martina Jančíková z PROMET FOUNDRY a.s.

Aktivní inzerát.

Nebo potřebujete odpovědět z počítače? Nechte si poslat tuto nabídku na váš e-mail

Nechte si poslat na váš e-mail nabídku Zámečníci

Provozovatel Easy-prace.cz, RB recruitment s.r.o., vám zašle na Váš e-mail odkaz na danou nabídku.