Volné pracovní místo  Zámečníci/pracovníci montáží

Firma
Vzdělání minimálně Vyučení
Hrubá mzda od 17 000 Kč / měsíc

Hledáme posily pro tým oddělení montáže!Pozice je vhodná i pro absolventy.

Náborový příspěvek pro úspěšné a šikovné uchazeče ve výši 9 000 Kč!

Náplň práce:
  • zámečnické práce (broušení, nýtování, nastřelování)
  • práce s měřidly

Požadujeme:
  • znalosti na úrovni SOU/SŠ technického směru
  • předchozí praxe na obdobné pozici výhodou
  • manuální zručnost, pečlivost a spolehlivost

Nabízíme:
  • hlavní pracovní poměr
  • náborový příspěvek v celkové výši 9 000 Kč
  • stravenky či závodní stravování
  • bonusy
  • firemní akce
  • volnočasové aktivity
  • vzdělávání (anglický jazyk a kurz technického kreslení)

Na Váš životopis se těšíme na emailu použijte odpovědní formulář či na Vaše zavolání na telefonu použijte odpovědní formulář .

Požadované dovednosti

  • Jiné - broušení, nýtování, nastřelování, práce s měřidly, znalost výkresové technické d

Benefity

  • Jiné výhody
  • Podnikové stravování - stravenky, bonusy, firemní akce

Vhodné pro

Absolventy (minimálně Vyučení vzdělání).

Směnnost

Třísměnný provoz

Pracovní období

od 3.10.2016