Volné pracovní místo  ZÁMEČNÍCI

Firma
Vzdělání minimálně Vyučení
Hrubá mzda 19 000–33 000 Kč / měsíc

I ABSOLVENT. Nástup ihned. Životopisy zasílejte na email použijte odpovědní formulář Více informací na tel. použijte odpovědní formulář (v době 8:00-13:00 hod.).
Základní požadavky:
  • vyučení ve strojírenském oboru
  • praxe ve svařování v ochranné atmosféře CO2 a/nebo plamenném svařování nebo řezání kyslíkem výhodou
  • schopnost samostatné práce dle strojírenské výkresové dokumentace
  • ochota ke zvyšování zámečnických dovedností: od jednoduchých operací (orýsování, závitování, broušení, ohýbání), přes stehování v přípravcích nebo tepelné dělení a rovnání, až po volné stehování rozměrných svarků na sestavných deskách
Mzdové ohodnocení: 19.000 až 25.000 Kč včetně pohyblivé složky
Nadstandardní požadavky:
  • schopnost samostatného výkonu veškerých zámečnických operací dle strojírenské výkresové dokumentace
  • základní kurz pro metodu 135 (CO2) a 311 (plamen)
Mzdové ohodnocení při splnění nadstandardních požadavků: 24.000 - 29.000 Kč včetně pohyblivé složky, maximum 33.000 Kč včetně pohyblivé složky
Nárok na získání náborového příspěvku ve výši 24.000 Kč platí pouze při splnění nadstandardních požadavků.
Náplň práce:
  • ruční příprava a stehování ocelových konstrukcí, strojírenských dílů a celků a jejich dokončování dle výkresové dokumentace

Vhodné pro

Směnnost

Jednosměnný provoz

Pracovní období

od 1.12.2018