Volné pracovní místo  ZÁMEČNÍK/-ICE / DĚLNÍK/-ICE do výroby ocelových konstrukcí

Vzdělání minimálně Základní
Hrubá mzda 18 500–20 000 Kč / měsíc

Místo výkonu práce: Vážní č.p. 1171, 500 03 Hradec Králové 3

ZÁMEČNÍK/-ICE / DĚLNÍK/-ICE do výroby ocelových konstrukcí
  • PP na dobu neurčitou, nástup možný ihned
  • Náplň práce: Jedná se o výrobu ocelových konstrukcí, zámečnických prvků a jejich sestavování, orientace v technických podkladech, řezání, vyrovnávání, broušení a sváření.
  • Požadujeme: min. základní vzdělání; praxe v oboru a svářecí průkaz nutné, průkaz jeřábník/vazač a u cizinců jazykové znalost ČJ vítány
  • Nabízíme: stravenky Ticket Restaurant
  • V případě zájmu kontaktujte: pí. Brejtrová, tel.: použijte odpovědní formulář (volat 8:00 - 15:00 hod.), e-mail: použijte odpovědní formulář

Požadované dovednosti

  • Zkoušky svařování

Vhodné pro

Cizince.

Směnnost

Jednosměnný provoz

Pracovní období

od 1.8.2017

Máte zájem o nabídku ZÁMEČNÍK/-ICE / DĚLNÍK/-ICE do výroby ocelových konstrukcí?

Vaše odpověď přijde správné osobě:
Brejtrová z ELEKTRO MOSEV spol. s r.o.

Aktivní inzerát.

Nebo potřebujete odpovědět z počítače? Nechte si poslat tuto nabídku na váš e-mail

Nechte si poslat na váš e-mail nabídku ZÁMEČNÍK/-ICE / DĚLNÍK/-ICE do výroby ocelových konstrukcí

Provozovatel Easy-prace.cz, RB recruitment s.r.o., vám zašle na Váš e-mail odkaz na danou nabídku.