Volné pracovní místo zámečník - svářeč

10.11.2016
Kovostal, s.r.o.
Místo pracoviště
Pivovarská 457, Jarošov, 686 01, Uherské Hradiště
Plný úvazek
Minimální vzdělání
vyučení
Směnnost
Jednosměnný provoz

Znalost čtení technických výkresů, vyučen a praxe nutná, manuální zručnost, důslednost a pečlivost. Příspěvek na stravování. Kontakt telefonicky/e-mailem.

Podobné nabídky práce

ZÁMEČNÍK (20.000 - 27.000 Kč)
Získejte bohaté zkušenosti s montáží v Brněnské pobočce, ale i v zahraničí - Německu. Pokud umíte číst ve výkresové dokumentaci, jste komunikativní v AJ/NJ, tak jste to právě Vy, koho hledáme. Zašlete svoje CV a vydělejte peníze s ...
Jobs Contact Consulting, s.r.o. Moravskoslezský kraj, Zlínský kraj Plný úvazek
aktivní
instalatér
vyučení v oboru, ŘP sk. B, telef. domluva předem nutná.
VTP PELKA s.r.o. Velkomoravská 1164, Staré Město Plný úvazek
týden
ÚDRŽBÁŘ
Náplň práce: údržba vstřikovacích lisů a zařízení, údržba lakovny a montáží, realizace malých a středních oprav zařízení, určení potřebných náhradních dílů, péče o rozvody elektrické energie, vody, plynu a vzduchu, určení provozus ...
Teknia Uhersky Brod, a.s. U Dvora 1090, Nivnice Plný úvazek
týden
výrobní údržbář
Seřizování strojů a jejich údržba. Firemní benefity.
Hamé s.r.o. 572, Babice Plný úvazek
aktivní
Předák mechanické údržby
Náplň: zodpovídá za plánování, organizování, řízení, kontrolu a hodnocení svěřeného pracovního týmu, zodpovídá za dodržování předpisů bezpečnosti práce, životního prostředí, technologických předpisů a pracovních povinností svých p ...
Slovácká Fruta, a.s. Na Drahách 814, Kunovice Plný úvazek
aktivní
zámečník - svářeč
svařování kabin na vysokozdvižné vozíky a UTV, podmínkou základní kurz svařování CO2, úkolová mzda, výuční list v oboru zámečnictví výhodou. Kontakt e-mailem.
DFK Cab, s.r.o. Za Olšávkou 391, Uherské Hradiště Plný úvazek