Volné pracovní místo  Zámečník údržbář

Firma
Vzdělání minimálně Vyučení
Hrubá mzda 19 000–21 000 Kč / měsíc

Popis pracovní nabídky

Náplň práce:

  • Provádí opravy, sestavování, seřizování, oživování, zkoušení širokého sortimentu přístrojů, strojů a zařízení.
  • Eviduje technická data o průběhu a výsledcích práce.
  • Stanoví pracovní kroky, prostředky a metody.
  • Čtení a použití technických podkladů.
  • Zhotovuje funkční vzorky a prototypy u příslušných strojů, přístrojů a zařízení.

Požadujeme:
  • Střední vzdělání s výučním listem v oboru mechanik, opravář nebo s výučním listem v oboru strojní mechanik
  • Praxe vítána
  • Sváření s CO2
  • Orientace v technické dokumentaci
  • Požadujeme spolehlivost, zodpovědnost, samostatnost a kreativitu
  • Základní svářečský kurz

Požadované dovednosti

  • Zkoušky svařování - elektrickým obloukem v ochranné atmosféře CO2

Požadované vzdělání

  • Strojírenství a strojírenská výroba

Vhodné pro

Směnnost

Jednosměnný provoz

Pracovní období

od 1.11.2017