Volné pracovní místo  Zámečník

Vzdělání minimálně Vyučení
Hrubá mzda od 30 000 Kč / měsíc

Popis pracovní nabídky

Prvotní kontakt:
e-mail: použijte odpovědní formulář

KOHO HLEDÁME?
Hledáme manuálně zručného a samostatného kolegu do naší rodinné a moderně zařízené zámečnické dílny. Podmínkou je svářečský průkaz (MAG ideálně). Výhodou je praxe ve svařování, v zámečnické činnosti či v zakázkové výrobě.
Neplatná osvědčení nebo průkazy nevadí - zajistíme jejich obnovení!
Naším požadavkem je také orientace ve výkresové výrobní dokumentaci a zkušenosti se zakázkovou výrobou.

CO VÁS ČEKÁ?
  • kovovýroba (a nejen kovovýroba) vratové techniky (brány, vrata, ploty), protipovodňových systémů a ocelových konstrukcí
  • svařování dílů konstrukcí a sestavování svařenců do celků
  • práce na strojích (pásová pila, vrtačka, nůžky,…)
  • čtení a používání technické dokumentace k výrobě
  • práce na 1 (ranní) směnu
  • pracovní smlouva na dobu neurčitou
  • veškeré pracovní vybavení, pomůcky a oblečení

CO VÁM NABÍZÍME?
  • motivující mzdové ohodnocení
  • čtvrtletní odměny a dny dovolené navíc při dobrém hospodářském výsledku firmy
  • zaměstnanecké výhody a benefity (příspěvek na obědy/stravenky, věrnostní příplatky, aj.)
  • zázemí prosperující společnosti s historií a budoucností, stabilní dlouhodobé zaměstnání
  • moderní prostory a pracovní vybavení, vlastní kantýna a 3 dodavatelé obědů v Mnichově Hradišti
  • příležitost k osobnímu i profesnímu rozvoji, možnost kariérního růstu v
rámci společnosti
  • zajímavou práci s využitím moderních informačních technologií
  • plán zaškolení na pracovní pozici, který Vám pomůže v prvních měsících
  • firemní akce a aktivity pro stmelení kolektivu
  • vzdělávací kurzy a školení
  • odměnu za doporučení nového kolegy na naše otevřené pozice

Podívejte se na naše kariérní stránky, kde naleznete kompletní výčet volných pracovních pozic
použijte odpovědní formulář

Vhodné pro

Cizince.

Směnnost

Jednosměnný provoz

Pracovní období

od 1.3.2023

Máte zájem o nabídku Zámečník?

Vaše odpověď přijde správné osobě:
Šárka Libichová z JaP - Jacina, s.r.o.

Aktivní inzerát.

Nebo potřebujete odpovědět z počítače? Nechte si poslat tuto nabídku na váš e-mail

Nechte si poslat na váš e-mail nabídku Zámečník

Provozovatel Easy-prace.cz, RB recruitment s.r.o., vám zašle na Váš e-mail odkaz na danou nabídku.