Volné pracovní místo  ZÁMEČNÍK

Firma
Vzdělání minimálně Vyučení
Hrubá mzda od 120 Kč / měsíc

Po zapracování možné zvýšení mzdy. V případě potřeby pracují zaměstnanci i o víkendu a výjimečně i v noci - příplatky podle ZP.
NÁPLŇ PRÁCE: provádění oprav malé mechanizace;řezání kolejí, pálení kolejí; svařování ocelových konstrukcí a kolejí, vrtání kolejnic, montáž a demontáž drobných součástí kolejí; výroba ocelových součástí a konstrukcí, údržba pojízdné dílny
POŽADAVKY: zkoušky na svařování a pálení plamenem, vyučení v příslušném oboru / 3roky praxe výhodou, zkoušky na svařování a pálení plamenem, ŘP sk. B, C+profesní způsobilost, chuť a ochota pracovat, spolehlivost
NABÍZÍME: zajímavou práci v rámci mezinárodní společnosti, dlouhodobý rozvoj a vzdělávací programy, až 6 týdnů dovolené, příspěvek na penzijní a životní pojištění, stravenky, další zaměstnanecké benefity

Vhodné pro

Absolventy (minimálně Vyučení vzdělání).

Směnnost

Jednosměnný provoz

Pracovní období

od 1.6.2016