Volné pracovní místo  Zapisovatelka soudního exekutora

Vzdělání minimálně SŠ s maturitou
Hrubá mzda od 22 500 Kč / měsíc

Popis pracovní nabídky

První kontakt e-mailem.

Požadujeme ukončené středoškolské vzdělání s maturitou, znalost práce s PC (základní), samostatnost, flexibilitu, pečlivost a zodpovědnost.

Nabízíme práci v mladém kolektivu, nástupní plat 22.500,- Kč, po zaučení platový růst, stravenky, 5 týdnů dovolené, pružnou pracovní dobu.

Popis pozice: Jedná se o administrativní činnost, a to kontrolu příchozích dokumentů, jejich zaevidování do systému, lustrace v rejstřících, vytváření žádostí na soudy,…

Nástup možný ihned.

S osobními údaji uchazečů o tuto pozici, získanými v rámci zaslaných životopisů, bude nakládáno v souladu s platnými právními předpisy a nařízením GDPR. S úspěšnými uchazeči bude budoucí zpracování jejich osobních údajů řešeno na základě následně uzavřené pracovní smlouvy. Osobní údaje neúspěšných uchazečů o tuto pozici zpracovávány nebudou.

Zaměstnanecké výhody:
stravenkový paušál, 5 týdnů dovolené, pružná pracovní doba, platový růst

Vhodné pro

Absolventy (minimálně SŠ s maturitou vzdělání).

Směnnost

Pružná pracovní doba

Pracovní období

od 2.5.2024

Máte zájem o nabídku Zapisovatelka soudního exekutora?

Vaše odpověď přijde správné osobě:
Adriana Kyánková z JUDr. Karel Urban

Aktivní inzerát.

Nebo potřebujete odpovědět z počítače? Nechte si poslat tuto nabídku na váš e-mail

Nechte si poslat na váš e-mail nabídku Zapisovatelka soudního exekutora

Provozovatel Easy-prace.cz, RB recruitment s.r.o., vám zašle na Váš e-mail odkaz na danou nabídku.