Volné pracovní místo Zapisovatel/ka

4.10.2016
Vrchní státní zastupitelství v Praze
Místo pracoviště
náměstí Hrdinů 1300/11, Nusle, 140 00, Praha
Plný úvazek
Minimální vzdělání
SŠ s maturitou
Směnnost
Jednosměnný provoz

Popis pracovní nabídky

Požadavky na uchazeče:

  • střední vzdělání s maturitní zkouškou nebo s výučním listem;
  • velmi dobrá znalost práce na PC (MS Office); – psaní na klávesnici všemi deseti prsty (státní zkouška ze psaní na klávesnici výhodou);
  • velmi dobrá znalost českého pravopisu;
  • bezúhonnost;
  • další schopnosti: samostatnost, spolehlivost, zodpovědnost, pečlivost.

Přihlášku do výběrového řízení ve formě motivačního dopisu a Vašeho strukturovaného životopisu zasílejte e-mailem na adresu: poslat email
Přihlášky do výběrového řízení je nutno doručit nejpozději do 21. října 2016.
Vyhlašovatel si vyhrazuje právo zrušit toto výběrové řízení kdykoliv v jeho průběhu.

Požadované dovednosti

  • Práce s PC

Podobné nabídky práce

Písařka, Asistentka
Advokátní kancelář hledá písařku, administrativní pracovnici a vedoucí kanceláře.
Liška Štěpán, JUDr., advokát Národní třída, Praha Plný úvazek, Práce na ŽL
aktivní
Přivýdělek 8-12 tis. na 2-3 hod. z domova.
Zavedená, prosperující obchodně poradenská firma nabízí: vedlejší činnost 2–3 hod. denně. Příjem 8–12 tis. využití počítače a internetu práce je vedena z velké části z domova uplatnění pro muže i ženy plné zašk ...
DP Concept Česká republika Plný úvazek, Zkrácený úvazek, Brigády
aktivní
Zapisovatel/ka
MV: náměstí Hrdinů 1300/11, 14000 Praha 4 Kontakt: Dodalová Svatava, tel.: <!--poslatEmail-->, e-mail: <!--poslatEmail--> Požadavky na uchazeče: - střední vzdělání s maturitní zkouškou nebo s výučním listem; - velmi dobrá znalo ...
Vrchní státní zastupitelství v Praze náměstí Hrdinů 1300/11, Praha Plný úvazek
týden
náplň práce: vyhotovování dokumentů; obesílání účastníků řízení; vyhotovování protokolů v jednací síni; psaní na diktát; další administrativní práce
KRAJSKÝ SOUD V PRAZE náměstí Kinských 234/5, Praha Plný úvazek
Velmi dobrá znalost psaní na PC hmatovou technikou (deseti prsty), bude při pohovoru přezkoušeno, výborná znalost ČJ, dobrá uživatelská znalost práce na PC, vysoké pracovní nasazení, čistý trestní rejstřík, praxe na pozici zapisov ...
OBVODNÍ SOUD PRO PRAHU 3 Jagellonská 1734/5, Praha Plný úvazek
aktivní
Písař (copywriter)
místo výkonu práce: Kováků č.p. 554/24, 150 00 Praha 5 kontakt:Shilo Valeriya, tel.: <!--poslatEmail-->, e-mail: <!--poslatEmail--> Požadujeme velmi dobrou angličtinu, ruštinu, praxi, znalost SEO
5J Star s.r.o. Kováků 554/24, Praha Plný úvazek