Volné pracovní místo  Zástupce mistra

Firma
Vzdělání minimálně SŠ s maturitou
Hrubá mzda 26 000–30 000 Kč / měsíc

Popis pracovní nabídky

Náplň práce
  • organizace a vedení určené části směny včetně agenturních zaměstnanců a osob ve výkonu trestu
  • dodržování bezpečnosti práce, požárních předpisů a prevenci vzniku úrazů a neshod v rámci BOZP, PO a nakládání s odpady
  • dodržování norem, bezpečnostních a jiných provozních a legislativních předpisů, postupů a pokynů
  • kontrola kvality a kvantity výstupů dle stanovených norem/vzorků
  • vedení řádné a včasné evidence, dokumentace a archivace směnových výsledků
  • operativní plánování výroby a dodržování plánovaných termínů
  • kontrola stavu zařízení, strojů, manipulační techniky a pracovních prostor a vedení záznamů o jejich provozu
  • dodržování zásad a forem dle dokumentace SŘJE (normy ISO)
  • vedení přidělených projektů a plnění jejich dílčích úkolů

Požadujeme
  • vzdělání: SO technického směru
  • praxe: min. 1 rok
  • základní znalost PC (Windows, MS Office),
  • schopnost řídit menší kolektiv pracovníků a operativně rozhodovat
  • ŘP sk. B
  • výhodou VZV, ŘP - C, D, T
  • samostatnost, týmový hráč, rozhodnost, flexibilita

Nabízíme
  • v první fázi pracovní poměr na dobu určitou, s možností prodloužení
  • dvousměnný, případně třísměnný pracovní režim, týdenní pracovní doba 37,5 hodiny
  • základní mzda + měsíční prémie
  • finanční benefity
  • obědy zdarma/příspěvek na stravování
  • 2 dny indispozičního volna
  • práci v recyklačním průmyslu - atraktivní a růstový obor
  • možnost podílet se na rozvoji oddělení/firmy
  • osobní růst a pravidelné vzdělávání

V případě, že Vás naše nabídka zaujala, zašlete strukturovaný životopis spolu s motivačním dopisem na emailovou adresu použijte odpovědní formulář Vaše žádosti o pracovní pozici vyhodnotíme a do 14 dnů Vás budeme informovat o stavu výběrového řízení.

Místo výkonu práce: Pod Vinicí 81, Stráž pod Ralskem

Požadované dovednosti

  • Práce s PC
  • Řidičský průkaz - řízení osobních automobilů - skupina B

Benefity

  • Jiné výhody - obědy zdarma/ příspěvek na stravování, 2 dny indispozičního volna
  • Zvláštní prémie

Vhodné pro

Směnnost

Dvousměnný provoz

Pracovní období

od 20.7.2016 do 19.7.2017