Volné pracovní místo Zástupce mistra

21.7.2016
PRAKTIK system s.r.o.
Místo pracoviště
Pod Vinicí 81, Stráž pod Ralskem, 471 27, Stráž pod Ralskem
Plný úvazek
Minimální vzdělání
SŠ s maturitou
Směnnost
Dvousměnný provoz

Popis pracovní nabídky

Náplň práce

  • organizace a vedení určené části směny včetně agenturních zaměstnanců a osob ve výkonu trestu
  • dodržování bezpečnosti práce, požárních předpisů a prevenci vzniku úrazů a neshod v rámci BOZP, PO a nakládání s odpady
  • dodržování norem, bezpečnostních a jiných provozních a legislativních předpisů, postupů a pokynů
  • kontrola kvality a kvantity výstupů dle stanovených norem/vzorků
  • vedení řádné a včasné evidence, dokumentace a archivace směnových výsledků
  • operativní plánování výroby a dodržování plánovaných termínů
  • kontrola stavu zařízení, strojů, manipulační techniky a pracovních prostor a vedení záznamů o jejich provozu
  • dodržování zásad a forem dle dokumentace SŘJE (normy ISO)
  • vedení přidělených projektů a plnění jejich dílčích úkolů

Požadujeme

  • vzdělání: SO technického směru
  • praxe: min. 1 rok
  • základní znalost PC (Windows, MS Office),
  • schopnost řídit menší kolektiv pracovníků a operativně rozhodovat
  • ŘP sk. B
  • výhodou VZV, ŘP – C, D, T
  • samostatnost, týmový hráč, rozhodnost, flexibilita

Nabízíme

  • v první fázi pracovní poměr na dobu určitou, s možností prodloužení
  • dvousměnný, případně třísměnný pracovní režim, týdenní pracovní doba 37,5 hodiny
  • základní mzda + měsíční prémie
  • finanční benefity
  • obědy zdarma/příspěvek na stravování
  • 2 dny indispozičního volna
  • práci v recyklačním průmyslu – atraktivní a růstový obor
  • možnost podílet se na rozvoji oddělení/firmy
  • osobní růst a pravidelné vzdělávání

V případě, že Vás naše nabídka zaujala, zašlete strukturovaný životopis spolu s motivačním dopisem na emailovou adresu poslat email Vaše žádosti o pracovní pozici vyhodnotíme a do 14 dnů Vás budeme informovat o stavu výběrového řízení.

Místo výkonu práce: Pod Vinicí 81, Stráž pod Ralskem

Benefity

  • Jiné výhody – obědy zdarma/ příspěvek na stravování, 2 dny indispozičního vol­na
  • Zvláštní prémie

Požadované dovednosti

  • Práce s PC
  • Řidičský průkaz – řízení osobních automobilů – skupina B