Volné pracovní místo  Zástupce vedoucí prodejny

Firma
Pracovní poměr Úvazek Zkrácený úvazek
Vzdělání minimálně Vyučení
Hrubá mzda od 11 500 Kč / měsíc

Popis pracovní nabídky

Místo výkonu práce: Ejpovice 107
Náplň práce: manipulace a zakládání zboží, práce v obslužném úseku, práce na pokladně,
komunikace se zákazníky. Zkrácený úvazek 30 hod./týdně.
Požadujeme: vyučení v oboru není podmínkou, rádi Vás zaučíme
Nabízíme: platové ohodnocení od 11.500,- Kč/měs., zázemí stabilní české společnosti, moderní pracovní prostředí, stravenky v hodnotě 100,- Kč, pracovní volno 3 dny (sick days), příspěvek na praní pracovního oblečení, příspěvek na penzijní připojištění, půjčky pro zaměstnance, příspěvek na rekreaci a dětské tábory, příspěvek na masáže, odměny při životním a pracovním výročí, 2 x ročně kvalitativní prémie, zaměstnanecké poukázky na nákup zboží
Kontakt e-mailem: Dvořáková Hana, tel.: použijte odpovědní formulář , e-mail: použijte odpovědní formulář

Vhodné pro

Směnnost

Dvousměnný provoz

Pracovní období

od 12.7.2017