Volné pracovní místo  Zástupce vedoucího elektroúdržby

Firma
Vzdělání minimálně SŠ s maturitou
Hrubá mzda 28 000–32 000 Kč / měsíc

Popis pracovní nabídky

A11 23/6/2017
Požadujeme: SŠ/VŠ vzdělání se zaměřením na elektro, 3 roky praxe na obdobné pozici, organizační schopnosti, samostatnost, komunikační dovednosti, vysoké pracovní nasazení, flexibilita, technické myšlení, vyhláška 50, angličtina na komunikativní úrovni, ŘP sk. B.
Náplň práce:
  • plánování, koordinace a organizace práce v oblasti elektroúdržby výrobního provozu, zpracování požadavků pro údržbu, opravy a revize výrobních a technických zařízení, organizace a plánování preventivní údržby, odpovědnost za řízení skladu náhradních dílů, pořizování náhradních dílů, komunikace s externími firmami a jednání s dodavateli.

Požadovaná znalost jazyků

  • Angličtina - pasivní

Požadované dovednosti

  • Činnosti dle vyhlášky 50/78 Sb.
  • Řidičský průkaz - řízení osobních automobilů - skupina B

Vhodné pro

Směnnost

Jednosměnný provoz

Pracovní období

od 1.9.2017