Volné pracovní místo  Zástupce (zástupkyně) vedoucí prodejny maso, uzeniny, lahůdky - HOŘICE

Firma
Vzdělání minimálně Vyučení
Hrubá mzda od 13 000 Kč / měsíc

Jedná se o řeznictví PROCHÁZKA (PMU CZ, a.s.) , v prostorách Lidlu ve městě Hořice.
Pracovní náplň: zastupování vedoucí prodejny zejména v: objednávání a příjem zboží pro prodejnu, nábor prodavaček, jejich hodnocení a motivování, celkové řízení chodu prodejny, zodpovědnost za prezentaci zboží, čistotu prodejny a dodržování standardů, bourání a zpracování masa.
Požadujeme: ideálně vyučení v oboru řezník nebo SŠ potravinářské technologie, nutná praxe v bourání a zpracování masa, zkušenost s řízením menšího kolektivu, znalost práce s PC.
K uvedené základní mzdě přísluší i další benefity.
Životopisy zasílejte na použijte odpovědní formulář (v předmětu uvádějte název profese a město, do kterého inzerce je).

Vhodné pro

Směnnost

Dvousměnný provoz

Pracovní období

od 1.7.2015