Volné pracovní místo  ZÁSTUPCE / ZÁSTUPKYNĚ VEDOUCÍ/VEDOUCÍHO PRODEJNY

Vzdělání minimálně Vyučení
Hrubá mzda 24 000–27 000 Kč / měsíc

Pracovní poměr na dobu neurčitou, dvousměnný provoz. Nástup možný ihned.
Hrubá měsíční mzda od 24.000 Kč do 27.000 Kč a výše dle dosažené tržby.

Náplň práce: objednávání, doplňování, prodej zboží a vše spojené se samostatným chodem prodejny.

Požadavky: uživatelská znalost PC (Microsoft Office, Internet Explorer), dobré komunikační schopnosti, příjemné vystupování, samostatný a aktivní přístup k řešení úkolů, ochota vzdělávat se, časová flexibilita.

Zaměstnanecké výhody: příspěvek na stravování 2.500 Kč - 3.000 Kč měsíčně, prémie za bezproblémový chod prodejny při kontrolách státními kontrolními orgány, příspěvek pro děti do 15 let věku.

Kontakt - pan Chudoba Miroslav, tel.: použijte odpovědní formulář , e-mail: použijte odpovědní formulář (pro zaslání životopisu).

Požadované dovednosti

  • Práce s PC
  • Jiné

Benefity

  • Jiné výhody - příspěvek na stravování 2.500 Kč - 3.000 Kč měsíčně atd.

Vhodné pro

Směnnost

Dvousměnný provoz

Pracovní období

od 2.5.2024

Máte zájem o nabídku ZÁSTUPCE / ZÁSTUPKYNĚ VEDOUCÍ/VEDOUCÍHO PRODEJNY?

Vaše odpověď přijde správné osobě:
Miroslav Chudoba z JEDNOTA, spotřební družstvo Nová Paka

Aktualizováno před 4 dny

Nebo potřebujete odpovědět z počítače? Nechte si poslat tuto nabídku na váš e-mail

Nechte si poslat na váš e-mail nabídku ZÁSTUPCE / ZÁSTUPKYNĚ VEDOUCÍ/VEDOUCÍHO PRODEJNY

Provozovatel Easy-prace.cz, RB recruitment s.r.o., vám zašle na Váš e-mail odkaz na danou nabídku.