Volné pracovní místo  ZÁSTUPCE/KYNĚ VEDOUCÍHO PRODEJNY

Firma
Pracovní poměr Úvazek Zkrácený úvazek
Vzdělání minimálně Vyučení
Hrubá mzda od 7 600 Kč / měsíc

Popis pracovní nabídky

zkrácený úvazek - min.20 hod. týdně
Náplň práce: proaktivní prodej, zákaznický servis, práce se zbožím, péče o prodejnu; realizace prodejních akcí; zastupování vedoucího prodejny a vedení chodu prodejny v době jeho nepřítomnosti, plnění stanovených cílů prodejny; účast na poradách a školeních, znalost produktů
Požadujeme: zkušenost s prodejem a obsluhou zákazníků, výborné kmunikační schopnosti a vstřícný přístup k zákazníkům, příjemné vystupování a pozitivní vztah k prodeji; časovou flexibilitu (práce i o víkendu), ochotu učit se novým věcem; samostatnost, spolehlivost, zodpovědnost a vysoké pracovní nasazení; odolnost vůči stresu a schopnost rychle rozhodovat, dobrou fyzickou kondici, zkušenosti s vedením týmu výhodou
Nabízíme: zázemí silné a stabilní společnosti, možnost seberealizace a kariérního růstu, 13,5 platů, zaměstnanecké slevy, motivační program + bonusy, 5 týdnů dovolené, vstupní zaškolení a pravidelná školení, příjemné pracovní prostředí, pracovní smlouvu na dobu neurčitou, nástup možný ihned
Kontakt telefonicky nebo e-mailem.

Vhodné pro

Směnnost

Pružná pracovní doba

Pracovní období

od 17.5.2016