Volné pracovní místo ZÁSTUPCE/KYNĚ VEDOUCÍHO VELKOOBCHODU A MALOOBCHODU - VODA, TOPENÍ, PLYN

25.5.2016
Sefir s.r.o.
Místo pracoviště
Nádražní 540, Ústí nad Orlicí, 562 01, Ústí nad Orlicí
Plný úvazek
Minimální vzdělání
SŠ s maturitou
Směnnost
Jednosměnný provoz

Popis pracovní nabídky

NÁSTUP DLE VZÁJEMNÉ DOHODY
MÍSTO VÝKONU PRÁCE: Nádražní č.p. 540, 562 01 Ústí nad Orlicí 1
NÁPLŇ PRÁCE:
odborné poradenství a péče o zákazníky, zodpovědnost za svěřený úsek prodejny, provádění průběžných inventur, řízení chodu prodejny, objednávání zboží, odpovědnost za vystavení zboží a vzhled prodejny, vedení týmu pracovníků – motivace a školení
POŽADUJEME:
praxe v obchodní činnosti nebo službách, organizační schopnosti a silnou orientaci na zákazníka, časovou flexibilitu, odpovídající pracovní nasazení a chuť do práce,
trestní bezúhonnost, znalost práce na PC, znalost programu Pohoda výhodou
NABÍZÍME:
odpovídající platové ohodnocení, mladý kolektiv
Kontaktní osoba: Špiková Petra, tel.: poslat email (7.30 – 16.30 h), e-mail:  poslat email