Volné pracovní místo  Zástupci vedoucího sociálního podniku stř. Second Help - místo je vytvořeno pro OZP

Firma
Pracovní poměr Úvazek Zkrácený úvazek
Vzdělání minimálně SŠ s maturitou
Hrubá mzda od 15 000 Kč / měsíc

ZÁSTUPCI VEDOUCÍHO SOCIÁLNÍHO PODNIKU STŘ. SECOND HELP - místo je vytvořeno pro OZP
Hledáme do svého týmu zástupce vedoucího provozu (zástup za MD) pro prodejny se secondhandovým zbožím Second Help.
Požadujeme: VOŠ, VŠ, SŠ s praxí, ŘP sk. B podmínkou, MS Office, komunikační dovednosti, flexibilita, sociální cítění a empatie
Náplň práce: nákup zboží, oceňování zboží, zásobování jednotlivých prodejen, koordinace skladu a skladových zásob. Personální vedení a organizace pracovního týmu. Zodpovídá za provoz střediska Second Help a komunikaci se zákazníky a veřejností.
Nabízíme: možnost prodloužení doby určité
První kontakt: své životopisy zasílejte na e-mail: použijte odpovědní formulář
Bližší informace na použijte odpovědní formulář

Vhodné pro

Osoby se zdravotním postižením (OZP).

Směnnost

Jednosměnný provoz

Pracovní období

od 1.12.2016 do 30.11.2017