Volné pracovní místo  Zdravotní masér/ka

Firma
Vzdělání minimálně SŠ s maturitou
Hrubá mzda od 14 000 Kč / měsíc

Popis pracovní nabídky

Místo výkonu práce Lázně Bohdaneč.
Pracovní náplň:
-odborná a kvalitní aplikace celkových, částečných a podvodních masáží dle lékařského předpisu
příprava a aplikace vodoléčebných a slatinných koupelí dle lékařského předpisu
-aplikace parafínu a termo-obkladů
-dodržování provozního řádu a hygienicko-epidemiologických režimových opatření

Požadavky:
-kurz zdravotních masáží PODMÍNKOU!
-komunikativnost, samostatnost, odpovědnost
-profesionální a proklientské chování
-časová flexibilita

Nabízíme:
-příjemné pracovní prostředí
-práci u stabilní lázeňské společnosti
-nástup dle dohody

Pokud Vás zaujala tato nabídka, splňujete dané požadavky, máte o pozici zájem, tak neváhejte a zašlete nám Váš strukturovaný životopis na e-mailovou adresu: použijte odpovědní formulář nebo nás kontaktujte na tel. č. použijte odpovědní formulář .

Vhodné pro

Směnnost

Jednosměnný provoz

Pracovní období

od 1.10.2016