Volné pracovní místo  ZDRAVOTNÍ SESTRA - 0,3

Firma
Pracovní poměr Úvazek Zkrácený úvazek
Vzdělání minimálně SŠ s maturitou
Hrubá mzda od 4 500 Kč / měsíc

Zdravotní sestra v Substitučním centru PREVENT - 0,3 úvazku.
Náplň práce: provádění informačních konzultací se zájemci o službu, vedení dokumentace + další administrativní činnosti, vydávání, evidence a kontrola substituční látky a opiátových receptů, provádění toxikologických testů a alkotestů, záznamy do interní statistické databáze, objednávání klientů na konzultace popř. požadovaná vyšetření na příslušné pracoviště, úklid zařízení.
Pracovní doba: rozložena nepravidelně pondělí - pátek v otevírací době 9-16 hod (vždy je vytvořen harmonogram služeb na daný měsíc dle domluvy pracovníků a potřeb zařízení), zhruba 1x v měsíci pracovní sobota 10:00 - 11:30 hod.
Požadujeme: kvalifikace: všeobecná sestra s platnou způsobilostí k výkonu zdravotnického povolání bez odborného dohledu, trestní bezúhonnost.
Nabízíme: mzdové ohodnocení od 4500 Kč (v závislosti na dosaženém vzdělání a délce praxe) práci ve stabilní, zavedené a neustále se rozvíjející organizaci, zaškolení a odbornou podporu, 5 týdnů dovolené, nástup možný ihned.

Vhodné pro

Směnnost

Pružná pracovní doba

Pracovní období

od 3.5.2017