Volné pracovní místo  ZDRAVOTNÍ SESTRA bez registrace - DPP

Firma
Pracovní poměr Úvazek Brigády
Vzdělání minimálně SŠ s maturitou
Hrubá mzda 120–150 Kč / měsíc

Imperial Karlovy Vary a.s. hledá spolupracovníka nebo spolupracovnici na pozici

ZDRAVOTNÍ SESTRA neregistrovaná - DPP

Kontakt:
použijte odpovědní formulář , email použijte odpovědní formulář či osobně

Pracovní náplň:
  • připravuje a provádí léčebné procedury dle ordinace lékaře (elektroléčba apod.)
  • vykonává pomocné práce pod vedením zdravotnického personálu

Požadujeme:
  • ukončené středoškolské zdravotnické vzdělání s maturitou - obor zdravotní asistent /sestra (registrace dle zákona 96/2004 není nutná)
  • příjemné vystupování, komunikativní
spolehlivost, pečlivost, samostatnost.
  • znalost NJ a RJ, či AJ výhodou

Nabízíme:
  • spolupráci na dohodu o provedení práce
  • pracovní doba dle domluvy
  • zajímavé mzdové ohodnocení

Místo výkonu práce: hotel Imperial, Spa Resort Sanssouci

Vhodné pro

Směnnost

Pružná pracovní doba

Pracovní období

od 1.5.2017