Volné pracovní místo  ZDRAVOTNÍ SESTRA PRO BALNEOPROVOZ (neregistrovaná)

Firma
Vzdělání minimálně SŠ s maturitou
Hrubá mzda 17 300–20 000 Kč / měsíc

Imperial Karlovy Vary a. s., lázně, hledá pro Spa Resort Sanssouci nového spolupracovníka nebo spolupracovnici na pozici

ZDRAVOTNÍ SESTRA PRO BALNEOPROVOZ

NABÍZÍME:
  • odpovídající mzdové ohodnocení, placené zdravotní volno Sick Days
  • jednosměnný provoz 6:50 - 15:20
  • další zaměstnanecké benefity
  • personální obědy za 15,- Kč
  • získání zkušeností z předních lázní pod vedením špičkových profesionálů
  • příjemné a moderní pracovní prostředí
  • možnost dalšího vzdělávání

PRACOVNÍ NÁPLŇ:
  • provádí jednotlivé odborné výkony dle ordinace lékaře
  • připravuje a provádí léčebné procedury (elektroléčba, oxygenoterapie, příp. pneumopunktura apod.)

POŽADUJEME:
  • ukončené středoškolské zdravotnické vzdělání s maturitou - obor zdravotnický asistent či všeobecná sestra, registrace dle z. 96/12 Sb. není nutná
  • znalost německého, ruského jazyka nebo anglického jazyka je výhodou
  • příjemné vystupování, komunikativní
  • spolehlivost, pečlivost, samostatnost, empatie

KONTAKT: Andrea Chramcová, manažerka zdrav. úseku, tel použijte odpovědní formulář , použijte odpovědní formulář

Místo výkonu práce: Spa Resort Sanssouci

Vhodné pro

Směnnost

Jednosměnný provoz

Pracovní období

od 1.10.2017