Volné pracovní místo  ZDRAVOTNÍ SESTRA s registrací

Firma
Vzdělání minimálně SŠ s maturitou
Hrubá mzda od 23 000 Kč / měsíc

Popis pracovní nabídky

ZDRAVOTNÍ SESTRA
  • PP na dobu neurčitou, nástup možný ihned
  • Náplň práce: práce v soukromém senior centru, praxe u lůžka nutná
  • Požadujeme: ÚSO vzdělání v oboru, registraci pro práci sestry bez odborného dohledu, aktuální praxi ve zdravotnictví min. 5 let, organizační schopnosti, samostatné myšlení a rozhodování, schopnost vedení týmu pečovatelek, aktivní a profesionální přístup, smysl pro pořádek a preciznost, vysoký morální kredit, vztah ke starým lidem, znalost problematiky seniorů výhodou
  • Nabízíme: možnost dalšího vzdělávání a profesního růstu, zaměstnanecké benefity, mimořádné odměny, příspěvek na oběd, svačiny a nápoje na pracovišti, příspěvek na dopravu
  • Životopisy zasílejte e-mailem na adresu: použijte odpovědní formulář nebo se přijďte osobně představit.

Vhodné pro

Směnnost

Jednosměnný provoz

Pracovní období

od 1.10.2016