Volné pracovní místo  Zdravotní sestra, zdravotnický asistent

Firma
Pracovní poměr Úvazek Zkrácený úvazek, Brigády
Vzdělání minimálně SŠ s maturitou
Hrubá mzda od 10 000 Kč / měsíc

Místo výkonu práce: Karlovo náměstí č.p. 292/15, Nové Město, 120 00 Praha 2
Kontaktní osoba: Matějková Věra, e-mail: použijte odpovědní formulář
Soukromé zdravotnické zařízení, přijme pro sovji pražskou pobočku recepční - zdravotní sestru, zdravotnického asistenta.
Náplň práce: objednávání a příjímání telefonických objednávek pacientů, vedení dokumentace pracientů ve speciálním programu, komunikace s ošetřujícími lékaři a další administrativní práce spojené s chodem recepce kliniky.
Požadujeme: príjemné vystupování a empatické jednání, odolnost vůči stresu, zájem se dále vzdělávat v oboru, znalost anglického jazyka vítána.
Nabízíme: práci v mladém kolektivu, možnost dalšího vzdělávání, další zaměstnanecké benefity.
Zaměstnanecké výhody: stravenky.

Vhodné pro

Absolventy (minimálně SŠ s maturitou vzdělání).

Směnnost

Jednosměnný provoz

Pracovní období

od 1.6.2016