Volné pracovní místo  ZDRAVOTNÍ SESTRA

Vzdělání minimálně SŠ s maturitou
Hrubá mzda 25 000–30 000 Kč / měsíc

Popis pracovní nabídky

Jsi zdravotní sestra a nechceš pracovat na směnný provoz?
Jsme Sdružení TULIPAN a hledáme nové kolegy na pracovní pozice:
  • Zdravotní sestra s platnou registrací se specializací-Ošetřovatelská péče v dětské a dorostové psychiatrii
  • Ošetřovatelská péče v psychiatrii, dětská sestra a všeobecná sestra
Co vás čeká?
Zdravotní sestra je pro klienta a jeho rodinu často první kontaktní osobou při vstupu do péče multidisciplionárního týmu. Sestra se spolu s klientem a jeho rodinou podílí na sestavení individuálního plánu péče v MTDZ, průběžně ho vyhodnocuje a upravuje podle konkrétních potřeb klienta a jeho rodiny. Je schopna rozpoznat známky zlepšení či zhoršení psychického stavu klienta. Vyhodnocuje, zda klient není nebezpečný vůči sobě či okolí a v případě potřeby zajišťuje nezbytná opatření.
Naše požadavky
  • vzdělání všeobecné sestry, očkování proti žloutence typu B
  • chuť se i do budoucna vzdělávat
  • trestní bezúhonnost a zdravotní způsobilost
  • znalost práce na PC
  • dobré komunikační schopnosti, empatie, umění jednat s lidmi, asertivní chování
  • flexibilita, loajálnost, organizační schopnost, kreativita a iniciativa
  • schopnost umět pracovat sám i v týmu
  • zodpovědnost, pečlivost, vstřícnost, spolehlivost při plnění pracovních úkolů
  • odolnost vůči psychické zátěži a stresu
  • vítána praxe v oboru a znalost cílové skupiny
  • ŘP sk. B (aktivní řidič)
Nabízíme:
  • hlavní pracovní poměr (po roce možnost práce na dobu neurčitou)
  • služební telefon
  • stabilní zázemí
  • 5 týdnů dovolené
  • individuální rozvržení pracovní doby
  • možnost si napracovat hodiny
  • možnost delšího neplaceného volna
  • bonusy/prémie
  • sleva na firemní výrobky/služby
  • zvýhodněné půjčky zaměstnancům
  • auto i pro soukromé účely
  • mobilní telefon
Hlásit se e-mailem nebo telefonicky v době od 9:00 do 14:00.

Požadované dovednosti

  • Práce s PC
  • Řidičský průkaz - řízení osobních automobilů - skupina B

Benefity

  • Dovolená navíc

Vhodné pro

Směnnost

Jednosměnný provoz

Pracovní období

od 1.3.2024 do 30.9.2024

Máte zájem o nabídku ZDRAVOTNÍ SESTRA?

Vaše odpověď přijde správné osobě:
Zuzana Ondrejčíková z Sdružení TULIPAN, z.s.

Aktivní inzerát.

Nebo potřebujete odpovědět z počítače? Nechte si poslat tuto nabídku na váš e-mail

Nechte si poslat na váš e-mail nabídku ZDRAVOTNÍ SESTRA

Provozovatel Easy-prace.cz, RB recruitment s.r.o., vám zašle na Váš e-mail odkaz na danou nabídku.