Volné pracovní místo  Zdravotní sestry s osvědčením

Firma
Pracovní poměr Úvazek Plný úvazek, Brigády, Brigády
Vzdělání minimálně SŠ s maturitou
Hrubá mzda 24 500–27 000 Kč / měsíc

Náplň práce: Poskytování komplexní ošetřovatelské péče v nepřetržitém dvousměnném provozu (denní směna 06.00-18.00 hodin, noční směna 18.00-06.00hodin
Požadujeme:
  • způsobilost k výkonu povolání všeobecné sestry bez odborného dohledu dle zákona 96/2004 Sb.
  • trestní bezúhonnost, komunikativnost,
  • flexibilitu, schopnost týmové práce
  • výhodou program cygnus
Nabízíme :
  • osobní růst po zkušební době (příplatky + osobní ohodnocení)
  • možnost ubytování a stravování v zařízení
  • 5 týdnů dovolené
  • podpora dalšího vzdělávání
  • jednorázový finanční příspěvek při nástupu až do výše 10 000,- Kč
V případě zájmu se hlaste telefonicky nebo e-mailem.
Místo výkonu práce: Samopše 15, 285 06 Sázava

Vhodné pro

Absolventy (minimálně SŠ s maturitou vzdělání).

Směnnost

Dvousměnný provoz

Pracovní období

od 16.2.2017