Volné pracovní místo  Zdravotní sestry

Firma
Vzdělání minimálně SŠ s maturitou
Hrubá mzda od 22 600 Kč / měsíc

Popis pracovní nabídky

ZDRAVOTNÍ SESTRY
POŽADUJEME: hledáme pracovnici/pracovníka se vzděláním "všeobecná zdravotní sestra" s čistým trestním resjtříkem.
OČEKÁVÁME: vlidný přístup k lidem, pečlivost, spolehlivost, trpělivost, samostatnost, odolnost vůči stresu. Praxe v oboru a řidičský průkaz sk B výhodou.
NÁPLŇ PRÁCE: zajištění ošetřovatelských úkonů (odbornost 913) na základě indikace praktickým lékařem (např. příprava podávání léků per os, mastí a jiných léčiv, aplikace léčebné terapie, aplikace inzulinu, ošetřovatelská rehabilitace, péče o rány, pohybová aktivizace, nácvik sebeosbluhy...), zajištění ošetřovatelské práce u obyvatel domova pro seniory, vedení související dokumentace.
NABÍZÍME: náborový příspěvek ve výši 10.000,- Kč (po zkušební době), 5 týdnů dovolené, přátelská atmosféra a příjemné pracovní prostředí v moderním zařízení, smysluplná a užitečná práce, příspěvek na obědy a masáže, věrnostní odměny, zázemí stabilní neziskové organizace.
PRVNÍ KONTAKT: p. Marta Doubravová, telefonicky na čísle použijte odpovědní formulář nebo email: použijte odpovědní formulář
ov. emailem 9.5.2018

Vhodné pro

Směnnost

Dvousměnný provoz

Pracovní období

od 11.5.2018