Volné pracovní místo Zedníci - obkladači

16.9.2016
Adam Kolařík
Místo pracoviště
Poděbradova 134/1, Nový Jičín, 741 01, Nový Jičín
Plný úvazek
Minimální vzdělání
vyučení
Směnnost
Jednosměnný provoz

z: 15.9.2016 Poža­davky: ŘP sk B, vlastní auto výhodou, samostatnost, flexibilita, zaměření na detail, nutná praxe
Hlavní náplň práce: obkladačské práce v interiérech
Nástup možný ihned.
Kontakt: písemně na e-mail: poslat email telefon:  poslat email

Podobné nabídky práce

Izolatér
Z:19.6.2017.A:15.8.2017.Místo výkonu práce Studénka.Popis práce:izolace potrubí horkovodů,parovodů,nádrží apod.Práce ve výškách.Požadavky:řidičský průkaz skupiny B výhodou.Požadujeme samostatnost,zodpovědnost,fyzickou zdatnost(prá ...
Zdeněk Šopík, s.r.o. Butovická 14, Studénka Plný úvazek
týden
Zedníci - obkladači
z: 15.6.2017 a: 15.8.2017 Požadavky: praxe v oboru min. 2 roky, řidičský průkaz sk. B, spolehlivost, samostatnost Nástup možný ihned. Kontakt: p. Ladislav Rýpar <!--poslatEmail-->
PELA CZ, a.s. K Nemocnici 2133/104, Nový Jičín Plný úvazek
týden
Zedníci
z: 12.12.2016 a: 15.8.2017 Dohoda o provedení práce Požadavky: vyučení nebo praxe a znalost oboru Kontakt: telefon: <!--poslatEmail-->, e-mail: <!--poslatEmail-->
Jiří Žáček 390, Bartošovice Brigády
týden
Zedníci
z: 15.6.2017 a:15.8.2017 Zaměstnanecké výhody: stravenky, diety při práci mimo Nový Jičín, pracovní oblečení Kontakt: osobně na v sídle firmy K Nemocnici 21, 741 01 Nový Jičín, od 8.00 - 14.00 hod., e-mail: <!--poslatEmail--> osob ...
Novojická stavební společnost, spol. s r.o. K Nemocnici 938/21, Nový Jičín Plný úvazek
týden
Zedníci
z.: 24.5.2017, a.: 30.5.2017. volné pracovní místo i pro zaměstnaneckou kartu. Požadujeme: čistý trestní rejstřík, praxi v oboru 1 rok. Práce zednické, fasádní, obkladačské po celé ČR. Info. na tel.: <!--poslatEmail-->od 8-16 hod. ...
F&P MAL s.r.o. Kopřivnice Plný úvazek
aktivní
Zedník - obkladač
z.:4.5.2017, a.: 3.8.2017. Praxe v oboru min. 5 let, trestní bezúhonnost (čistý trestní rejstřík), řidičský průkaz sk.B, možnost práce na dobu neurčitou. Životopisy zasílat na emailovou adresu.
David Kubačák Kopřivnice Plný úvazek