Volné pracovní místo  Zedníci, tesaři, stavební dělníci

Firma
Vzdělání minimálně Vyučení
Hrubá mzda 20 000–25 000 Kč / měsíc

Popis pracovní nabídky

ZEDNÍCI, TESAŘI, STAVEBNÍ DĚLNÍCI
Nástup možný ihned.
POŽADUJEME: Vyučen v oboru zedník, tesař nebo podobném stavebním oboru nebo stavební zručnost v některém z oboru. ŘP sk. B, případně C, není podmínkou. Dobrý zdravotní stav. Práce v kolektivu.
NÁPLŇ PRÁCE: Běžné stavební práce, betonáž, zdění, bednění konstrukcí apod., stavební práce v oboru dopravní stavby (dlažby, obruby, betonové konstrukce, pokládka potrubí, kanalizace, vodovody, apod.) Práce ve VM a okolí.
NABÍZÍME: Bezplatné stravenky, pojištění odpovědnosti za způsobenou škodu.
PRVNÍ KONTAKT: osobně v sídle Zašovská 750 od 9-15 hod., telefonicky od 9-15 hod. na čísle použijte odpovědní formulář , použijte odpovědní formulář , e-mailem: použijte odpovědní formulář
ov. 26.9.

Vhodné pro

Absolventy (minimálně Vyučení vzdělání).

Směnnost

Jednosměnný provoz

Pracovní období

od 1.10.2017